Plan zajęć

UWAGA !!!

słuchacze Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych


Plan na 15.09– 17. 09. 2017r.III semestr

15 wrzesień 2017 piątek

 15.00 –16.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

16.40 – 18.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3 godz.)

16 wrzesień 2017 sobota

8.00 – 9.30 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

9.40 – 11.10 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska  (2 godz.)

11.20– 12.50 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska ( 2 godz.)

13.00 – 14.30 Obsługa środków technicznych–Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)

14.40 -16.10 Obsługa środków technicznych–Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)

17 wrzesień 2017 niedziela

8.00 – 9.30 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

9.40 – 11.10 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz  (2 godz.)

11.20– 12.50 - Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz ( 2 godz.)

13.00 – 14.30 Obsługa środków technicznych–Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)

14.40 -16.10 Obsługa środków technicznych–Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)


Harmonogram zjazdów  KKZ na rok szkolny 2017/2018

             I semestr-   R.3

  1.  29 wrzesień -01 październik 2017
  2.  20 – 22 październik 2017
  3.  17 – 19 listopad 2017
  4.  24 – 26 listopad 2017
  5.  8-10 grudzień 2017
  6. 15 – 17 grudzień 2017
  7. 12-14 styczeń 2018

             III semestr-  R.3

  1. 8-10 wrzesień 2017
  2. 15 –17 wrzesień 2017
  3. 29 wrzesień – 01 październik 2017
  4. 6 – 8 październik 2017
  5. 20- 22 październik 2017
  6. 27 – 29 październik 2017
  7. 17 – 19 listopad 2017
  8. 1 – 3 grudzień 2017

 I semestr-  R.16

1. 7-8 październik

2. 28 – 29 październik

3. 25 – 26 listopad

4. 9-10 grudzień 2017

5. 13 – 14 styczeń 2018


Plan na 08.09– 10. 09. 2017r.III semestr

 

08 wrzesień 2017 piątek

15.00 –16.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.) 
16.40 – 18.55 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (3 godz.)
 

09 wrzesień 2017 sobota

8.00 – 9.30 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.) 
9.40 – 11.10 –   Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)
11.20– 12.50 - Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz ( 2 godz.)
13.00 – 14.30 Obsługa środków technicznych–Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)
14.40 -16.10 Obsługa środków technicznych–Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)
 

10 wrzesień 2017 niedziela 

8.00 – 9.30 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.) 
9.40 – 11.10 –  Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)
11.20– 12.50 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska( 2 godz.)
13.00 – 14.30 Obsługa środków technicznych–Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)
14.40 -16.10 Obsługa środków technicznych–Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)


 

Plan na 23.06– 25. 06. 2017r.II semestr

23 czerwiec 2017 piątek

 15.00 –16.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

16.40 – 18.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3 godz.)

24 czerwiec 2017 sobota

8.00 – 9.30 - Język obcy zawodowy – Anna Bontal (2 godz.)

9.40 – 11.55 – Język obcy zawodowy – Anna Bontal (3 godz.)

12.05– 14.20 Obsługa środków technicznych–Mirosław Rodziewicz ( 3 godz.)

14.30 – 16.00 Obsługa środków technicznych–Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)

25 czerwiec 2017 niedziela

Zajęcia terenowe w Smolajnach, spotkanie pod budynkiem bursy szkolnej o godzinie 9.00 – Hanna Zygmuntowicz, Sylwia Znamierowska


Plan na 09.06– 11. 06. 2017r.II semestr

09 czerwiec 2017 piątek

 15.00 –16.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

16.40 – 18.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3 godz.)

10 czerwiec 2017 sobota

8.00 – 9.30  Obsługa środków technicznych–Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

9.40 – 11.55 – Obsługa środków technicznych–Mirosław Rodziewicz ( 3 godz.)

12.05– 14.20 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3 godz.)

14.30 – 16.00 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

11 czerwiec 2017 niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna- Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

9.40- 11.55 Produkcja roślinna– Hanna Zygmuntowicz (3 godz.)


Plan na 26.05– 28. 05. 2017r. II semestr

26 maj 2017 piątek

 15.00 –16.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

16.40 – 18.55 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (3 gpdz.)

27 maj 2017 sobota

8.00 – 9.30 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek (2 godz.)

9.40 – 11.55 –  BHP w rolnictwie -  Grzegorz Ziomek( 3 godz.)

12.05– 14.20 Obsługa środków technicznych–Mirosław Rodziewicz (3 godz.)

14.30 – 16.00 Obsługa środków technicznych– Mirosław Rodziewicz– (2 godz.)

28 maj 2017 niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna- Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

9.40- 11.55 Produkcja roślinna– Hanna Zygmuntowicz (3 godz.)

12.05 – 14.20 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3 godz.)

14.30 – 16.00 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)


Plan na 19.05– 21. 05. 2017r.II semestr

19 maj 2017 piątek

 15.00 –16.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

16.40 – 18.55 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (3 gpdz.)

20 maj 2017 sobota

8.00 – 9.30 Język obcy zawodowy -  Anna Bontal (2 godz.)

9.40 – 11.55 –  Język obcy zawodowy -  Anna Bontal( 3 godz.)

12.05– 14.20 Produkcja roślinna– Hanna Zygmuntowicz– (3 godz.)

14.30 – 16.00 Produkcja roślinna– Hanna Zygmuntowicz– (2 godz.)

21 maj 2017 niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

9.40- 11.10 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

11.20 – 12.50 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)


Plan na 05.05– 07. 05. 2017r.II semestr

5 maj 2017 piątek

 15.00 –16.30 Prowadzenie produkcji zwierzęcej-Sylwia Znamierowska (2 godz.)

16.40 – 18.55 Prowadzenie produkcji zwierzęcej-Sylwia Znamierowska (3 godz.)

6 maj 2017 sobota

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz  – (2 godz.)

9.40 – 11.55 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz  (3 godz.)

12.05– 14.20 Produkcja roślinna– Hanna Zygmuntowicz– (3 godz.)

7 maj 2017 niedziela

8.00 – 9.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

9.40- 11.10 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

11.20 – 12.50 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

13.00 -14.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

14.40 – 16.10 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)


        Plan na 21.04– 23. 04. 2017r.II semestr

21 kwiecień  2017 piątek

 15.00 – 16.30 Obsługa środków technicznych- Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

16.40 – 18.55 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz(3 godz.)

22 kwiecień 2017 sobota

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz  – (2 godz.)

9.40 – 11.55 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz  (3 godz.)

12.05– 13.35 Produkcja zwierzęca– Sylwia  Znamierowska– (2 godz.)

13.45 – 16.00  Produkcja zwierzęca –Sylwia Znamierowska (3 godz.)

23 kwiecień 2017 niedziela

8.00 – 9.30 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek  (2 godz.)

9.40- 11.55 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek (3 godz.)

   


Plan na 31.03– 02. 04. 2017r.II semestr

31 marzec  2017 piątek

 15.00 – 16.30 Podstawy działalności gospodarczej- Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

16.40 – 18.55 Podstawy działalności gospodarczej – Mirosław Rodziewicz(3 godz.)

01 kwiecień 2017 sobota

8.00 – 9.30 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek– (2 godz.)

9.40 – 11.55 BHP w rolnictwie– Grzegorz Ziomek– (3 godz.)

12.05– 13.35 Produkcja zwierzęca– Sylwia  Znamierowska– (2 godz.)

13.45 – 16.00  Produkcja zwierzęca –Sylwia Znamierowska (3 godz.)

02 kwiecień 2017 niedziela

8.00 – 9.30 Język obcy zawodowy – Anna Bontal (2 godz.)

9.40- 11.55 Język obcy zawodowy – Anna Bontal  (3 godz.)

12.05 – 13.35 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz  (2 godz.)

13.45 – 16.00 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3 godz.)


Plan na 17.03– 19. 03. 2017r.II semestr

17 marzec  2017 piątek

 15.00 – 16.30 Podstawy działalności gospodarczej- Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

16.40 – 18.55 Podstawy działalności gospodarczej – Mirosław Rodziewicz(3 godz.)

18 marzec 2017 sobota

8.00 – 9.30 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek– (2 godz.)

9.40 – 11.55 BHP w rolnictwie– Grzegorz Ziomek– (3 godz.)

12.05– 13.35 Produkcja zwierzęca– Sylwia  Znamierowska– (2 godz.)

13.45 – 16.00  Produkcja zwierzęca –Sylwia Znamierowska (3 godz.)

19 marzec 2017 niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz  (2 godz.)

9.40- 11.10 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz  (2 godz.)

11.20 – 12.50 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz  (2 godz.)

13.00 – 14.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

14.40 – 16.10  Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)


Plan na 03.03– 05. 03. 2017r.II semestr

03 marzec  2017 piątek

 15.00 – 16.30 Podstawy działalności gospodarczej- Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

16.40 – 18.55 Podstawy działalności gospodarczej – Mirosław Rodziewicz(3 godz.)

04 marzec 2017 sobota

8.00 – 9.30 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek– (2 godz.)

9.40 – 11.55 BHP w rolnictwie– Grzegorz Ziomek– (3 godz.)

12.05– 13.35 Produkcja zwierzęca– Sylwia  Znamierowska– (2 godz.)

13.45 – 16.00  Produkcja zwierzęca –Sylwia Znamierowska (3 godz.)

05 marzec 2017 niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz  (2 godz.)

9.40- 11.10 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz  (2 godz.)

11.20 – 12.50 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz  (2 godz.)

13.00 – 14.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)

14.40 – 16.10 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)


Plan na 24.02– 26. 02. 2017r.II semestr

24 luty  2017 piątek

 15.00 – 16.30 Podstawy rolnictwa – Krystyna Chomej (2 godz.)

16.40 – 18.55 Podstawy rolnictwa – Krystyna Chomej(3 godz.)

25 luty 2017 sobota

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– (2 godz.)

9.40 – 11.10 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– (2 godz.)

11.20– 12.50 Produkcja roślinna– Hanna  Zygmuntowicz– (2 godz.)

13.00 – 14.30  Produkcja roślinna –Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

26 luty 2017 niedziela

8.00 – 9.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz– (2 godz.)

9.40 – 11.10 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)

11.20 – 12.50 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)


Plan na 10.02– 12. 02. 2017r.I semestr

10 luty  2017 piątek

 15.00 – 16.30 Podstawy działalności gospodarczej – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

16.40 – 18.55 Podstawy działalności gospodarczej – Mirosław Rodziewicz(3 godz.)

11 luty 2017 sobota

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– (2 godz.)

9.40 – 11.10 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– (2 godz.)

11.20– 12.50 Produkcja roślinna– Hanna  Zygmuntowicz– (2 godz.)

13.00 – 14.30  Produkcja roślinna –Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

12 luty 2017 niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska– (2 godz.)

9.40 – 11.10 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska– (2 godz.)

11.20 – 12.50 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska– (2 godz.)

13.00 – 14.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz– ( 2 godz.)

14.40 – 16.10 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz– ( 2 godz.)


Plan na 13.01– 15. 01. 2017r.I semestr

13 styczeń  2017 piątek

 15.00 – 16.30 Podstawy rolnictwa – Krystyna Chomej (2 godz.)

16.40 – 18.55 Podstawy rolnictwa – Krystyna Chomej (3 godz.)

14 styczeń 2017 sobota

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– (2 godz.)

9.40 – 11.10 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– (2 godz.)

11.20– 12.50 Produkcja roślinna– Hanna  Zygmuntowicz– (2 godz.)

13.00 – 14.30  Obsługa środków technicznych –Mirosław Rodziewicz– (2 godz.)

14.40 – 16.10 Obsługa środków technicznych –Mirosław Rodziewicz– (2 godz.)

15 styczeń 2017 niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska– (2 godz.)

9.40 – 11.10 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska– (2 godz.)

11.20 – 12.50 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska– (2 godz.)

13.00 – 14.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz– ( 2 godz.)

14.40 – 16.10 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz– ( 2 godz.)

 


Plan na 09.12 – 11. 12. 2016r.I semestr

09 grudnia  2016 piątek

 15.00 – 16.30 Podstawy rolnictwa – Krystyna Chomej (2 godz.)

16.40 – 18.55 Podstawy rolnictwa – Krystyna Chomej (3 godz.)

10 grudnia 2016 sobota

8.00 – 9.30 Język obcy zawodowy – Anna Bontal– (2 godz.)

9.40 – 11.55 Język obcy zawodowy – Anna Bontal– Sylwia Znamierowska– (3 godz.)

12.05– 13.35 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska– (2 godz.)

13.45 – 16.00  Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska– (3 godz.)

11 grudnia 2016 niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– (2 godz.)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz(3 godz.)

12.05 – 13.35 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz– ( 2 godz.)

13.45 – 16.00 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz– ( 3 godz.)


Plan na 02.12 – 04. 12. 2016r.III semestr, zjazd IX

02 grudnia  2016 piątek

 15.00 – 16.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

16.40 – 18.55 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (3 godz.)

03 grudnia 2016 sobota

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska– (2 godz.)

9.40 – 11.10 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska– (2 godz.)

11.20– 12.50 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska– (2 godz.)

13.00 – 14.30  Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

04 grudnia 2016 niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– (2 godz.)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz(3 godz.)

12.05 – 13.35 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– ( 2 godz.)


Plan na 18.11 – 20. 11. 2016r.I semestr, zjazd III

18 listopada  2016 piątek

 15.00 – 16.30 Przepisy ruchu drogowego – Grzegorz Ziomek (2 godz.)

16.40 – 18.55 Przepisy ruchu drogowego – Grzegorz Ziomek (3 godz.)

19 listopada 2016 sobota

8.00 – 9.30 Język obcy zawodowy – Anna Bontal– (2 godz.)

9.40 – 11.55 Język obcy zawodowy – Anna Bontal – (3 godz.)

12.05– 13.35 Podstawy rolnictwa – Krystyna Kimber - Chomej – (2 godz.)

13.45 – 16.00  Podstawy rolnictwa – Krystyna Kimber - Chomej (3 godz.)

20 listopada 2016 niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca  - Sylwia Znamierowska – (3 godz.)

12.05 – 13.35 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz– ( 2 godz.)

13.45 – 16.00 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz– ( 3 godz.)


Plan na 18.11 – 20. 11. 2016r.III semestr, zjazd VIII

18 listopada  2016 piątek

 15.00 – 16.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

16.40 – 18.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3 godz.)

19 listopada 2016 sobota

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

9.40 – 11.10 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

11.20 – 12.50 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

13.00 – 14.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

20 listopada 2016 niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – (2 godz.)

9.40 – 11.10 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – (2 godz.)

11.20 – 13.35 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – (3 godz.)


Plan na 04.11 – 06. 11. 2016r.III semestr, zjazd VII

4 listopada  2016 piątek

 15.00 – 16.30  Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz(2 godz.)

16.40 – 18.55 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (3 godz.)

5 listopada 2016 sobota

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

9.40 – 11.10 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

11.20 – 12.50 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

13.00 – 14.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

6 listopada 2016 niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – (2 godz.)

9.40 – 11.10 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – (2 godz.)

11.20 – 12.50 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – (2 godz.)

13.00 – 14.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)


Plan na I semestr KKZ, zjazd II

28 października  2016, piątek

15.00 – 6.30 Język obcy zawodowy – Anna Bontal – 2 godz.

16.40 – 18.55 Język obcy zawodowy – Anna Bontal – 3 godz.

29 października 2016, sobota

8.00 – 9.30 Przypisy ruchu drogowego – Grzegorz Ziomek  - 2 godz.

9.40 – 11.55 Przepisy ruchu drogowego – Grzegorz Ziomek – 3 godz.


Plan na 28.10 – 29. 10. 2016r.III semestr, zjazd VI

28 październik  2016 piątek

 15.00 – 16.30  Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz(2 godz.)

16.40 – 18.55 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (3 godz.)

29 października 2016 sobota

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna– Hanna Zygmuntowicz– (2 godz.)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz – (3 godz.)

12.05 – 13.35 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

13.45 – 16.00 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (3 godz.)

30 października  2016 niedziela – zajęcia nie odbędą się

 


Plan na 21.10 – 23. 10. 2016r.III semestr, zjazd IV

21 październik  2016 piątek

 15.00 – 16.30  Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz(2 godz.)

16.40 – 18.55 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (3 godz.)

22 października 2016 sobota

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

9.40 – 11.10 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

11.20 – 12.50 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

13.00 – 14.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)

14.40 -  16.10 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)

23 października  2016 niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – (2 godz.)

9.40 – 11.10 Produkcja roślinna– Hanna Zygmuntowicz – (2 godz.)

11.20 – 12.50 Produkcja roślinna –Hanna Zygmuntowicz – (2 godz.)

13.00 – 14.30 Podstawy rolnictwa – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

14.40 -  16.10 Podstawy rolnictwa – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)


Plan na I semestr KKZ, zjazd I

15 października  2016, sobota

8.00 – 9.30 Prowadzenie produkcji roślinnej – Hanna Zygmuntowicz  - 2 godz.

9.40 – 11.10 Prowadzenie produkcji roślinnej – Hanna Zygmuntowicz  - 2 godz.

11.20 – 12.50 Prowadzenie produkcji roślinnej – Hanna Zygmuntowicz  - 2 godz.

13.00 – 14.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2 godz.

14.40 – 16.10 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2 godz.

 

16 października 2016, niedziela

8.00 – 9.30 Prowadzenie produkcji zwierzęcej – Sylwia Znamierowska  - 2 godz.

9.40 – 11.10 Prowadzenie produkcji zwierzęcej– Sylwia Znamierowska  - 2 godz.

11.20 –12.50 Prowadzenie produkcji zwierzęcej –Sylwia Znamierowska - 2 godz.

13.00 – 14.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2 godz.

14.40 – 16.10 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2 godz.

 


Plan na 07.10 – 09. 10. 2016r.III semestr, zjazd III

07 październik  2016 piątek

 15.00 – 16.30  Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz(2 godz.)

16.40 – 18.55 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (3 godz.)

08 października 2016 sobota

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

9.40 – 11.10 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

11.20 – 12.50 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

13.00 – 14.30 Podstawy komunikacji społecznej – Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)

14.40 -  16.10 Podstawy komunikacji społecznej – Mirosław Rodziewicz – (2 godz.)

09 października  2016 niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – (2 godz.)

9.40 – 11.10 Produkcja roślinna– Hanna Zygmuntowicz – (2 godz.)

11.20 – 12.50 Produkcja roślinna –Hanna Zygmuntowicz – (2 godz.)

13.00 – 14.30 Podstawy rolnictwa – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)

14.40 -  16.10 Podstawy rolnictwa – Sylwia Znamierowska – (2 godz.)


Plan na 30.09 – 02. 10. 2016r.III semestr, zjazd III

30 wrzesień 2016 piątek

 15.00 – 16.30  Podstawy rolnictwa – Sylwia Znamierowska(2 godz.)

16.40 – 18.55 Podstawy rolnictwa – Sylwia Znamierowska (3 godz.)

01 października 2016 sobota

Zajęcia odbędą się w Smolajnach, spotkanie pod internatem (bursą) ZSR!

Zajęcia z produkcji roślinnej – Hanna Zygmuntowicz – 5 godz.

Zajęcia z produkcji zwierzęcej – Sylwia Znamierowska – 5 godz.

02 października  2016 niedziela

8.00 – 9.30  -  Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz– ( 2 godz.)

9.40 – 11.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – ( 2 godz.)

11.20 – 12.50 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz  – ( 2 godz.)


Plan na 23 – 25. 09. 2016r.III semestr, zjazd II

23 wrzesień 2016 piątek

 15.00 – 16.30  Podstawy rolnictwa – Sylwia Znamierowska(2 godz.)

16.40 – 18.55 Podstawy rolnictwa – Sylwia Znamierowska (3 godz.)

24 wrzesień  2016 sobota

 8.00 – 9.30  - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska  (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

11.20 – 12.50 –Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

13.00 – 14.30 – Podstawy komunikacji społecznej – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 - Podstawy komunikacji społecznej – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

25 wrzesień  2016 niedziela

8.00 – 9.30  -  Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – ( 2 godz.)

9.40 – 11.10 - Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – ( 2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – ( 2 godz.)

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 – Obsługa środków technicznych– Mirosław Rodziewicz (2 godz.)


  Ogłoszenie 

Dnia 10 września 2016r. zajęcia III semestru KKZ( R.3)  nie odbędą się .

                                                                                                  Joanna Maziuk

                                                                                         Dyrektor ZSR w Smolajnach


Terminy zjazdów III semestru  KKZ- R.3 w roku szkolnym 2016/2017

 

I zjazd;    9- 11 wrzesień 2016

II zjazd;   23 – 25 wrzesień 2016

III zjazd;  30 wrzesień – 2 październik 2016

IV zjazd;  7-9 październik 2016

V zjazd;   21- 23 październik 2016

VI zjazd;   28 – 30 październik 2016

VII zjazd;  4- 6 listopad 2016

VIII zjazd; 18 -20 listopad 2016

IX zjazd;    2- 4 grudzień 2016

Plan na I zjazd 9 – 11 września

9 wrzesień piątek

15.00 – 16.30 Obsługa środków technicznych – 2h M.Rodziewicz

16.40 – 18.55 Obsługa środków technicznych – 3h M.Rodziewicz

10 wrzesień sobota

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – 2h H. Zygmuntowicz

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – 3h H. Zygmuntowicz

12.10 – 13.40 Podstawy rolnictwa – 2h M. Rodziewicz

13.50 – 16.05 Podstawy rolnictwa – 3h M. Rodziewicz

11 wrzesień niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – 2h S. Znamierowska

9.40 – 11.10 Produkcja zwierzęca – 2h S. Znamierowska

11.20 – 12.50 Produkcja zwierzęca– 2h S. Znamierowska

13.00 – 14.30 Obsługa środków technicznych – 2h M. Rodziewicz

14.40 – 16.10 Obsługa środków technicznych – 2h M. Rodziewicz


 

Plan na 03 – 05. 06. 2016r.II semestr, zjazd VIII

3 czerwca 2016 piątek

 15.00 – 16.30  Podstawy rolnictwa – Sylwia Znamierowska(2 godz.)

16.40 – 18.55 Podstawy rolnictwa – Sylwia Znamierowska (3 godz.)

4 czerwca  2016 sobota

 8.00 – 9.30  - Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz  (2 godz.)

9.40 – 11.55 - Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3 godz.)

12.05 – 13.35 –Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

13.45 – 15.15 –Produkcja zwierzęcia 1 godz. +Podstawy rolnictwa 1 godz. – Sylwia Znamierowska

 (2 godz.)

 5 czerwca  2016 niedziela

8.00 – 9.30  -  Język obcy zawodowy – Anna Bontal (2 godz.)

9.40 – 11.55 - Język obcy zawodowy – Anna Bontal (3 godz.)


 

Plan na 20 – 22. 05. 2016r.II semestr, zjazd VII

20 maj 2016 piątek

15.00 – 16.30 Podstawy rolnictwa – Sylwia Znamierowska(2 godz.)

16.40 – 18.55 Podstawy rolnictwa – Sylwia Znamierowska (3 godz.)

21 maj 2016 sobota

8.00 – 9.30 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

9.40 – 11.55 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3 godz.)

12.05 – 13.35 - Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

13.45 – 16.00 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3 godz.)

22 maj 2016 niedziela

8.00 – 9.30 - Język obcy zawodowy – Anna Bontal (2 godz.)

9.40 – 11.55 - Język obcy zawodowy – Anna Bontal (3 godz.)


Plan na 06 – 08. 05. 2016r.II semestr, zjazd VI

 

06 maj 2016 piątek

 15.00 – 16.30  Podstawy rolnictwa – Sylwia Znamierowska(2 godz.)

16.40 – 18.55 Podstawy rolnictwa – Sylwia Znamierowska (3 godz.)

07 maj 2016 sobota

 8.00 – 9.30  -  Obsługa środków technicznych- Jacek Rodziewicz (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Obsługa środków technicznych- Jacek Rodziewicz (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

13.00 – 14.30 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

08 maj 2016 niedziela

8.00 – 9.30  -  Obsługa środków technicznych- Jacek Rodziewicz (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Obsługa środków technicznych- Jacek Rodziewicz (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

13.00 – 14.30 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

14.40 – 16.10 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)


Plan na 15 – 17. 04. 2016r.II semestr, zjazd IV

 

 

 

 

15 kwiecień piątek

 15.00 – 16.30  Przepisy ruchu drogowego – Grzegorz Ziomek(2 godz.)

16.40 – 18.55  BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek (3 godz.)

16 kwiecień sobota

 8.00 – 9.30  -  Obsługa środków technicznych- Jacek Rodziewicz (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Obsługa środków technicznych- Jacek Rodziewicz (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

13.00 – 14.30 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

17 kwiecień niedziela

8.00 – 9.30  -  Podstawy komunikacji społecznej –Jacek Rodziewicz (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Podstawy komunikacji społecznej –Jacek Rodziewicz (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

13.00 – 14.30 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

14.40 – 16.10 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)


Plan na 01 – 03. 04. 2016r.II semestr, zjazd IV

01 kwiecień piątek

 15.00 – 16.30  Przepisy ruchu drogowego – Grzegorz Ziomek(2 godz.)

16.40 – 18.55  BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek (3 godz.)

02 kwiecień sobota

 8.00 – 9.30  -  Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

13.00 – 14.30 –Obsługa środków technicznych- Jacek Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 – Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2 godz.)

03 kwiecień niedziela

8.00 – 9.30  -  Produkcja zwierzęca –Sylwia Znamierowska  (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

13.00 – 14.30 – Podstawy komunikacji społecznej –Jacek Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 - Podstawy komunikacji społecznej –Jacek Rodziewicz (2 godz.)

 


Plan na 11 – 13. 03. 2016r.II semestr, zjazd III

 

 

11 marzec piątek

 15.00 – 16.30  Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

16.40 – 18.55  Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (3 godz.)

12 marzec sobota

 8.00 – 9.30  -  Produkcja zwierzęca - Sylwia Znamierowska (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Produkcja zwierzęca - Sylwia Znamierowska (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca - Sylwia Znamierowska (2 godz.)

13.00 – 14.30 –Obsługa środków technicznych- Jacek Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 – Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2 godz.)

13 marzec niedziela

8.00 – 9.30  -  Produkcja roślinnna – Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Produkcja roślinnna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

13.00 – 14.30 – Podstawy komunikacji społecznej –Jacek Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 - Podstawy komunikacji społecznej –Jacek Rodziewicz (2 godz.)

 


Plan na 26 – 28. 02. 2016r.II semestr, zjazd II

26 lutego piątek

 15.00 – 16.30  Język obcy zawodowy – Anna Bontal (2 godz.)

16.40 – 18.55 Język obcy zawodowy – Anna Bontal (3 godz.)

27 lutego sobota

 8.00 – 9.30  -  Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

13.00 – 14.30 –Obsługa środków technicznych- Jacek Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 – Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2 godz.)

28 lutego niedziela

8.00 – 9.30  -  Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Produkcja zwierzęca - Sylwia Znamierowska (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca - Sylwia Znamierowska (2 godz.)

13.00 – 14.30 – Podstawy komunikacji społecznej –Jacek Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 - Podstawy komunikacji społecznej –Jacek Rodziewicz (2 godz.)


Plan na 12 – 14. 02. 2016r.II semestr, zjazd I

 

 

12 lutego piątek

 15.00 – 16.30  Przepisy ruchu drogowego – Grzegorz Ziomek (2 godz.)

16.40 – 18.55 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek (3 godz.)

12 lutego sobota

 8.00 – 9.30  -  Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

13.00 – 14.30 –Obsługa środków technicznych- Jacek Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 – Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2 godz.)

14 lutego niedziela

8.00 – 9.30  -  Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Produkcja zwierzęca - Sylwia Znamierowska (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca - Sylwia Znamierowska (2 godz.)

13.00 – 14.30 – Podstawy działalności gospodarczej –Jacek Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 - Podstawy działalności gospodarczej –Jacek Rodziewicz (2 godz.)


Plan na 15 – 17. 01. 2016r.I semestr, zjazd VII

 

 

15 stycznia piątek

 15.00 – 16.30  Przepisy ruchu drogowego – Grzegorz Ziomek (2 godz.)

16.40 – 18.55 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek (3 godz.)

16 stycznia sobota

 8.00 – 9.30  -  Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

13.00 – 14.30 –Obsługa środków technicznych- Jacek Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 – Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2 godz.)

17 stycznia niedziela

8.00 – 9.30  -  Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Produkcja zwierzęca - Sylwia Znamierowska (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca - Sylwia Znamierowska (2 godz.)

13.00 – 14.30 – Podstawy działalności gospodarczej –Jacek Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 - Podstawy działalności gospodarczej –Jacek Rodziewicz (2 godz.)


Plan na 08 – 10. 01. 2016r.

08 stycznia piątek

 15.00 – 16.30  Obsługa środków technicznych -  Jacek Rodziewicz (2 godz.)

16.40 – 18.55 Obsługa środków technicznych -  Jacek Rodziewicz (3 godz.)

09 stycznia sobota

 8.00 – 9.30  -  Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

13.00 – 14.30 – Podstawy rolnictwa -Sylwia Znamierowska (2 godz.)

14.40 – 16.10 - Podstawy rolnictwa -Sylwia Znamierowska (2 godz.)

10 stycznia niedziela

8.00 – 9.30  -  Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2 godz.)

9.40 – 11.10 - Produkcja zwierzęca - Sylwia Znamierowska (2 godz.)

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca - Sylwia Znamierowska (2 godz.)

13.00 – 14.30 – Podstawy działalności gospodarczej –Jacek Rodziewicz (2 godz.)

14.40 – 16.10 - Podstawy działalności gospodarczej –Jacek Rodziewicz (2 godz.)


V zjazd KKZ pierwszego semestru 11 –13 grudnia 2015r.

11 grudnia 2015r., piątek

15.00 –16.30  Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 2h

16.40 – 18.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 3h

 

12 grudnia 2015r., sobota

8.00 – 9.30 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek  2h

9.40 – 11.55  BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek - 3h

12.10 – 13.40 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz - 2h

  13.50 – 16.05  Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz - 3h

 

 13 grudnia 2015r., niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 3h


VII zjazd III semestru KKZ 05 – 06 grudzień 2015r.

Piątek 04 grudzień– zajęcia się nie odbędą

Sobota 05 grudzień

8.00 – 9.30 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

9.40 – 11.10 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz - 2h

14.40 – 16.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

Niedziela 06 grudzień

8.00 – 9.30 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 2h

9.40 – 11.10 –Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– 2h

11.20 – 12.50 –Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– 2h

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

14.40 – 16.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h


IV zjazd KKZ pierwszego semestru 27 –29 listopada 2015r.

27 listopad 2015r., piątek

15.00 –16.30  Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 2h

16.40 – 18.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 3h

 

28 listopad 2015r. sobota

8.00 – 9.30 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz - 2h

9.40 – 11.55 Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz - 3h

12.10 – 13.40 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

   13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 3h

29 listopad 2015r., niedziela

8.00 – 9.30 Język obcy zawodowy – Anna Bontal– 2h

9.40 – 11.55 Język obcy zawodowy – Anna Bontal – 3h

12.10 – 13.40 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek  2h

13.50 – 16.05 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek - 3h


V zjazd III semestru KKZ 21 – 22 listopad 2015r.

Piątek 20 listopad – zajęcia się nie odbędą

Sobota 21 listopad

8.00 – 9.30 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

9.40 – 11.10 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz - 2h

14.40 – 16.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

Niedziela 22 listopad

8.00 – 9.30 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 2h

9.40 – 11.10 –Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– 2h

11.20 – 12.50 –Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– 2h

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

14.40 – 16.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h


II zjazd KKZ pierwszego semestru 13 –15 listopada 2015r.

13 listopad 2015r., piątek

15.00 –16.30  Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 2h

16.40 – 18.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 3h

 

14 listopad 2015r., sobota

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska-  2h

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 3h

12.10 – 13.40 Podstawy działalności gospodarczej – Mirosław Rodziewicz - 2h

   13.50 – 16.05 Podstawy działalności gospodarczej – Mirosław Rodziewicz - 2h

15 listopad 2015r., niedziela

8.00 – 9.30 Język obcy zawodowy – Anna Bontal– 2h

9.40 – 11.55 Język obcy zawodowy – Anna Bontal – 3h

12.10 – 13.40 Obsługa środków technicznych –Mirosław Rodziewicz-  2h

13.50 – 16.05 Obsługa środków technicznych –Mirosław Rodziewicz-  3h

 

IV zjazd III semestru KKZ 6 – 8 listopad 2015r.

Piątek 6 listopada

15.00 - 16.30 Podstawy komunikacji społecznej – Mirosław Rodziewicz – 2h

16.40 – 18.55 Podstawy komunikacji społecznej – Mirosław Rodziewicz – 3h

Sobota 7 listopada

8.00 – 9.30 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

9.40 – 11.10 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz - 2h

14.40 – 16.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

Niedziela 8 listopada

8.00 – 9.30 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 2h

9.40 – 11.10 –Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– 2h

11.20 – 12.50 –Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– 2h

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

14.40 – 16.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h


zjazd III semestru KKZ 23 – 25 październik 2015r.

Piątek 23 październik

15.00 - 16.30 Podstawy komunikacji społecznej – Mirosław Rodziewicz – 2h

16.40 – 18.55 Podstawy komunikacji społecznej – Mirosław Rodziewicz – 3h

Sobota 24 październik

8.00 – 9.30 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

9.40 – 11.10 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz - 2h

14.40 – 16.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

Niedziela 25 październik

8.00 – 9.30 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 2h

9.40 – 11.10 –Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– 2h

11.20 – 12.50 –Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– 2h

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

14.40 – 16.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h


II zjazd KKZ pierwszego semestru 16 –18 października 2015r.

16 października 2015r., piątek

15.00 –16.30  Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 2h

16.40 – 18.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 3h

17 października 2015r., sobota

8.00 – 9.30 Przepisy ruchu drogowego - Grzegorz Ziomek – 2h

9.40 – 11.55 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek – 3h

12.10 – 13.40 -  Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska-  2h

13.50 – 16.05 -  Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 3h

18 października 2015r., niedziela

8.00 – 9.30 Język obcy zawodowy – Anna Bontal– 2h

9.40 – 11.55 Język obcy zawodowy – Anna Bontal – 3h

12.10 – 13.40 Obsługa środków technicznych –Mirosław Rodziewicz-  2h

13.50 – 16.05 Obsługa środków technicznych –Mirosław Rodziewicz-  3h


I semestr Kursu Kwalifikacyjnego

 

Terminy zjazdów:

1. 2-4 październik 2015r.

2. 16 – 18 październik 2015r.

3. 13 – 15 listopad 2015r.

4. 27 – 29 listopad 2015r.

5. 11 – 13 grudzień 2015r.

6. 8 – 10 styczeń 2016r.

7. 15 – 17 styczeń 2016r.

II semestr Kursu Kwalifikacyjnego

Terminy zjazdów:

1. 12 – 14 luty 2016r.

2. 26 – 28 luty 2016r.

3. 11- 13 marzec 2016r.

4. 1 – 3 kwiecień 2016r.

5. 15 – 17 kwiecień 2016r.

6. 6 – 8 maj 2016r.

7. 20 – 22 maj 2016r.

8. 3 – 5 czerwiec 2016r.

9. 17 – 19 czerwiec 2016r.


III zjazd III semestru KKZ 9 – 11 październik 2015r.

 

Piątek 9 październik

15.00 - 16.30 Podstawy komunikacji społecznej – Mirosław Rodziewicz – 2h

16.40 – 18.55 Podstawy komunikacji społecznej – Mirosław Rodziewicz – 3h

Sobota 10 październik

8.00 – 9.30 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

9.40 – 11.10 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz - 2h

14.40 – 16.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

Niedziela 11 październik

8.00 – 9.30 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 2h

9.40 – 11.10 –Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– 2h

11.20 – 12.50 –Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– 2h

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

14.40 – 16.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h


I zjazd KKZ pierwszego semestru 2 – 4 października 2015r.

2 października 2015r., piątek

15.00 – Inauguracja I semestru KKZ

15.30 – 17.00 Język obcy zawodowy ( angielski) – Anna Bontal - 2h

17.10 – 18.40 Język obcy zawodowy ( angielski) – Anna Bontal - 2h

3 października 2015r., sobota

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 2h

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 3h

12.10 – 13.40 Obsługa środków technicznych –Mirosław Rodziewicz-  2h

13.50 – 16.05 Obsługa środków technicznych –Mirosław Rodziewicz-  3h

4 października 2015r., niedziela

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska– 3h

12.10 – 13.40 Obsługa środków technicznych –Mirosław Rodziewicz-  2h

13.50 – 16.05 Obsługa środków technicznych –Mirosław Rodziewicz-  3h


II zjazd III semestru KKZ 25 – 27 wrzesień 2015r.

Piątek 25 wrzesień

15.00 - 16.30 Podstawy komunikacji społecznej – Mirosław Rodziewicz – 2h

16.40 – 18.55 Podstawy komunikacji społecznej – Mirosław Rodziewicz – 3h

Sobota 26 wrzesień

8.00 – 9.30 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

9.40 – 11.10 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz - 2h

14.40 – 16.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

Niedziela 27 wrzesień

8.00 – 9.30 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 2h

9.40 – 11.10 –Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– 2h

11.20 – 12.50 –Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– 2h

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

14.40 – 16.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h


I zjazd III semestru KKZ 11 – 13 wrzesień 2015r.

 

Piątek 11 wrzesień

15.00 - 16.30 Podstawy działalności gospodarczej – Mirosław Rodziewicz – 2h

16.40 – 18.10 Podstawy działalności gospodarczej – Mirosław Rodziewicz – 2h

Sobota 12 wrzesień

8.00 – 9.30 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

9.40 – 11.10 – Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

11.20 – 12.50 - Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska – 2h

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

14.40 – 16.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

Niedziela 13 wrzesień

8.00 – 9.30 – Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz – 2h

9.40 – 11.10 –Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– 2h

11.20 – 12.50 –Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz– 2h

13.00 – 14.30 – Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h

14.40 – 16.10 - Obsługa środków technicznych – Mirosław Rodziewicz – 2h


Plan KKZ  27  czerwiec 2015r.

Sobota 27 czerwiec             

Uwaga!  na zajęcia zapraszamy do Smolajn

 Grupa II

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska(3h)

Grupa I

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)


Plan KKZ  20  czerwiec 2015r.

 

 

Sobota 20 czerwiec

 Grupa II

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska(3h)

 

Grupa I

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz(3h)

W piątek i niedzielę nie będzie zajęć


 

Zjazd 12 – 13 czerwiec 2015

Grupa I KKZ

Piątek 12.06.2015r.

15.00 – 17.15 Produkcja zwierzęca-  Sylwia Znamierowska (3h)

17.40 – 19.55 Produkcja roślinna– Hanna Zygmuntowicz (3h)

Grupa II KKZ

15.00 – 17.15 Produkcja roślinna-  Hanna Zygmuntowicz (3h)

17.40 – 19.55 Produkcja zwierzęca–Sylwia Znamierowska (3h)

 

Sobota 13.06.15r.

I grupa

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)

12.10 - 13.40 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

13.50 – 16.05  Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3h)

II grupa

8.00 – 9.30  Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska(2h)

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska(3h)

12.10 – 13.40 –  Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz(3h)


 

Plan KKZ  30  maj 2015r.

Sobota 30 maja

II grupa

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska(3h)

Grupa I

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz(3h)

W piątek i niedzielę nie będzie zajęć

 

 

 

Plan KKZ  15 – 16 maj 2015r.

Piątek 15 maja I grupa

15.00 – 17.15 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek (3h)

17.30 – 19.45 Język angielski– Anna Bontal (3h)

II grupa

15.00 – 17.15Język obcy zawodowy - Anna Bontal (3h)

17.30 – 19.45 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek (3h)

 

Sobota 16 maja

I grupa

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska(3h)

 

Grupa II

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz(3h)

 

Niedziela 17 maja 2015 – zajęcia odwołane dla obu grup


Zjazd 17 – 19 kwiecień 2015

Grupa I KKZ

Piątek 17.04.2015r.

15.00 – 16.30 Przepisy ruchu drogowego – Grzegorz Ziomek (2h)

16.40 – 18.55 Język angielski– Anna Bontal (3h)

Sobota 18.04.15r.

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)

12.10 – 13.40 Podstawy działalności gospodarczej- Jacek Rodziewicz (2h)

13.50 – 16.05 Podstawy działalności gospodarczej – Jacek Rodziewicz(3h)

Niedziela 19.04.15r.

8.00 – 9.30  Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska(2h)

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska(3h)

12.10 – 13.40 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz(2h)

13.50 – 16.05 Obsługa środków technicznych –Jacek Rodziewicz(3h)

 

Grupa II

Piątek 17.04.15r.

 15.00 – 16.30  Język angielski – Anna Bontal (2h)

16.40 – 18.55 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek (3h)

Sobota 18.04.15r.

8.00 – 9.30 Podstawy działalności gospodarczej – Jacek Rodziewicz(2h)

9.40 – 11.55 Podstawy działalności gospodarczej – Jacek Rodziewicz (3h)

12.10 – 13.40 –  Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz(3h)

Niedziela 19.04.15r.

8.00 – 9.30 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2h)

9.40 – 11.55  Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (3h)

12.10 - 13.40 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

13.50 – 16.05 3 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3h)


Zjazd 10 – 12 kwiecień 2015

Grupa I KKZ

Piątek 10.04.2015 r.

15.00 – 16.30 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek (2h)

16.40 – 18.55 Język angielski– Anna Bontal (3h)

Sobota 11.04.15 r.

8.00 – 9.30 Podstawy działalności gospodarczej– Jacek Rodziewicz (2h)

9.40 – 11.55 Podstawy działalności gospodarczej–  – Jacek Rodziewicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca –Sylwia Znamierowska (3h)

Niedziela 12.04.15 r.

8.00 – 9.30 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2h)

9.40 – 11.55 Obsługa środków technicznych  - Jacek Rodziewicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz(2h)

13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca –Hanna Zygmuntowicz(3h)

 

Grupa II

Piątek 10.04.15 r.

 15.00 – 16.30  Język angielski – Anna Bontal (2h)

16.40 – 18.55 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek (3h)

Sobota 11.04.15 r.

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca– Sylwia Znamierowska(2h)

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3h)

12.10 – 13.40 –  Podstawy działalności gospodarczej– Jacek Rodziewicz (2h)

13.50 – 16.05 Podstawy działalności gospodarczej – Jacek Rodziewicz(3h)

Niedziela 12.04.15 r.

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)

12.10 – 13.40 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2h)

13.50 – 16.05 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz(3h)


Zjazd 27 – 29 marzec 2015

Grupa I KKZ

Piątek 27.03.2015r.

15.00 – 16.30 Język angielski –Anna Bontal (2h)

16.40 – 18.55 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek (3h)

Sobota 28.03.15r.

8.00 – 9.30 Podstawy działalności gospodarczej– Jacek Rodziewicz (2h)

9.40 – 11.55 Podstawy działalności gospodarczej–  – Jacek Rodziewicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca –Sylwia Znamierowska (3h)

Niedziela 29.03.15r.

8.00 – 9.30 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2h)

9.40 – 11.55 Obsługa środków technicznych  - Jacek Rodziewicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz(2h)

13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca –Hanna Zygmuntowicz(3h)

 

Grupa II

Piątek 27.03.15r.

 15.00 – 16.30  BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek (2h)

16.40 – 18.55 Język obcy zawodowy – Anna Bontal (3h)

Sobota 28.03.15r.

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca– Sylwia Znamierowska(2h)

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3h)

12.10 – 13.40 –  Podstawy działalności gospodarczej– Jacek Rodziewicz (2h)

13.50 – 16.05 Podstawy działalności gospodarczej – Jacek Rodziewicz(3h)

Niedziela 29.03.15r.

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)

12.10 – 13.40 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2h)

13.50 – 16.05 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz(3h)


Zjazd 13 – 15 marzec 2015

Grupa I KKZ

Piątek 13.03.2015r.

15.00 – 16.30 BHP w  rolnictwie – Grzegorz Ziomek(2h)

16.40 – 18.55 Język angielski –Anna Bontal (3h)

Sobota 14.03.15r.

8.00 – 9.30 Podstawy działalności gospodarczej– Jacek Rodziewicz (2h)

9.40 – 11.55 Podstawy działalności gospodarczej–  – Jacek Rodziewicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca –Sylwia Znamierowska (3h)

Niedziela 15.03.15r.

8.00 – 9.30 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2h)

9.40 – 11.55 Obsługa środków technicznych  - Jacek Rodziewicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz(2h)

13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca –Hanna Zygmuntowicz(3h)

 

Grupa II

Piątek 13.03.15r.

 15.00 – 16.30  Język angielski – Anna Bontal(2h)

16.40 – 18.55 BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek (3h)

Sobota 14.03.15r.

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca– Sylwia Znamierowska(2h)

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3h)

12.10 – 13.40 –  Podstawy działalności gospodarczej– Jacek Rodziewicz (2h)

13.50 – 16.05 Podstawy działalności gospodarczej – Jacek Rodziewicz(3h)

Niedziela 15.03.15r.

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)

12.10 – 13.40 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2h)

13.50 – 16.05 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz(3h)


Zjazd 27 luty – 01 marzec 2015

Grupa I KKZ

Piątek 27.02.2015r.

15.00 – 16.30 Język angielski – Anna Bontal(2h)

16.40 – 18.55 BHP w rolnictwie –Grzegorz Ziomek (3h)

Sobota 28.02.15r.

8.00 – 9.30 Podstawy rolnictwa – Jacek Rodziewicz (2h)

9.40 – 11.55 Podstawy rolnictwa – Jacek Rodziewicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca –Sylwia Znamierowska (3h)

Niedziela 01.03.15r.

8.00 – 9.30 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2h)

9.40 – 11.55 Obsługa środków technicznych  - Jacek Rodziewicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz(2h)

13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca –Hanna Zygmuntowicz(3h)

 

Grupa II

Piątek 27.02.15r.

 15.00 – 16.30  BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek(2h)

16.40 – 18.55 Język angielski – Anna Bontal (3h)

Sobota 28.02.15r.

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca– Sylwia Znamierowska(2h)

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3h)

12.10 – 13.40 Podstawy rolnictwa – Jacek Rodziewicz (2h)

13.50 – 16.05 Podstawy rolnictwa – Jacek Rodziewicz(3h)

Niedziela 01.03.15r.

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)

12.10 – 13.40 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2h)

13.50 – 16.05 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz(3h)


Zjazd 20 – 22 luty 2015

Grupa I KKZ

Piątek 20.02.15r.

 15.00 – 16.30  BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek(2h)

16.40 – 18.55 Język angielski – Anna Bontal (3h)

Sobota 21.02.15r.

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)

12.10 – 13.40 Podstawy rolnictwa – Jacek Rodziewicz (2h)

13.50 – 16.05 Podstawy rolnictwa – Jacek Rodziewicz(3h)

Niedziela 22.02.15r.

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3h)

12.10 – 13.40 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2h)

13.50 – 16.05 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz(3h)

Grupa II

Piątek 20.02.2015r.

15.00 – 16.30 Język angielski – Anna Bontal(2h)

16.40 – 18.55 BHP w rolnictwie –Grzegorz Ziomek (3h)

 

Sobota 21.02.15r.

8.00 – 9.30 Podstawy rolnictwa – Jacek Rodziewicz (2h)

9.40 – 11.55 Podstawy rolnictwa – Jacek Rodziewicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)

Niedziela 22.02.15r.

8.00 – 9.30 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2h)

9.40 – 11.55 Obsługa środków technicznych  - Jacek Rodziewicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska(2h)

13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca –Sylwia Znamierowska(3h)


Plan zajęć na 16 – 18. 01. 2015r.

16 stycznia piątek

I grupa nie ma zajęć

II grupa – Język obcy zawodowy 15.00 – 16.30 Anna Bontal(2 godz.)

                  Język obcy zawodowy 16.40 – 18.55 Anna Bontal(3 godz.)

17 stycznia sobota

I grupa- Produkcja zwierzęca 8.00 – 9.30 Sylwia Znamierowska (2 godz.)

                Produkcja zwierzęca 9.40 – 11.55 Sylwia Znamierowska (3 godz.)

                Podstawy działalności gospodarczej 12.10 – 13.40 Jacek Rodziewicz (2 godz.)

                Podstawy działalności gospodarczej 13.30 – 16.05 Jacek Rodziewicz (3 godz.)

II grupa - Podstawy działalności gospodarczej 8.00 – 9.30 Jacek Rodziewicz (2 godz.)

                Podstawy działalności gospodarczej 9.40 – 11.55 Jacek Rodziewicz (3 godz.)

                Produkcja zwierzęca 12.10 – 13.40 Sylwia Znamierowska (2 godz.)

                Produkcja zwierzęca 13.50 – 16.05 Sylwia Znamierowska (3 godz.)

Niedziela 18 stycznia 2015

I grupa- Produkcja roślinna 8.00 – 9.30 Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

                Produkcja zwierzęca 9.40 – 11.55 Hanna Zygmuntowicz (3 godz.)

                Obsługa środków technicznych 12.10 – 13.40 Jacek Rodziewicz (2 godz.)

                Obsługa środków technicznych13.30 – 16.05 Jacek Rodziewicz (3 godz.)

II grupa – Obsługa środków technicznych 8.00 – 9.30 Jacek Rodziewicz (2 godz.)

                Obsługa środków technicznych 9.40 – 11.55 Jacek Rodziewicz (3 godz.)

                Produkcja roślinna  12.10 – 13.40 Hanna Zygmuntowicz (2 godz.)

                Produkcja roślinna 13.50 – 16.05 Hanna Zygmuntowicz (3 godz.)

           


Zjazd 09 – 11 styczeń 2015 r.

Grupa I KKZ

Piątek 09.01.15 r.

 15.00 –16.30  BHP w rolnictwie – Grzegorz Ziomek(2h)

 16.40 – 18.55  Przepisy ruchu drogowego – Grzegorz Ziomek(3h)

Sobota 10.01.15 r.

8.00 – 9.30 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)

12.10 – 13.40 Podstawy rolnictwa – Jacek Rodziewicz (2h)

13.50– 16.05 Podstawy rolnictwa – Jacek Rodziewicz(3h)

Niedziela 11.01.15 r.

8.00 – 9.30 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (2h)

9.40 – 11.55 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska (3h)

12.10 – 13.40 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2h)

13.50 – 16.05 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz(3h)


Grupa II

Piątek 09.01.2015 r.

Nie ma zajęć

Sobota 10.01.15r .

8.00 – 9.30 Podstawy rolnictwa – Jacek Rodziewicz (2h)

9.40 – 11.55 Podstawy rolnictwa – Jacek Rodziewicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz (2h)

13.50 – 16.05 Produkcja roślinna – Hanna Zygmuntowicz (3h)

Niedziela 11.01.15 r.

8.00 – 9.30 Obsługa środków technicznych – Jacek Rodziewicz (2h)

9.40 – 11.55 Obsługa środków technicznych  - Jacek Rodziewicz (3h)

12.10 – 13.40 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska(2h)

13.50 – 16.05 Produkcja zwierzęca – Sylwia Znamierowska(3h)


 

Zjazd 05- 07 grudnia 2014, III semestr

 

Piątek 5 grudnia 2014r.

15.00 - 16.30 Obsługa środków technicznych - Jacek Rodziewicz - 2h

16.40 - 18.10 Obsługa środków technicznych - Jacek Rodziewicz - 2h

 

Sobota 6 grudnia 2014r.

08.00 - 9.30 Produkcja zwierzęca - Sylwia Znamierowska - 2h

09.40 - 11.10 Produkcja zwierzęca - Sylwia Znamierowska - 2h

11.20 - 13.35 Produkcja zwierzęca - Sylwia Znamierowska - 3h

13.45 - 15.15 Obsługa środków technicznych - Jacek Rodziewicz - 2h

15.25 - 16.55 Obsługa środków technicznych - Jacek Rodziewicz - 2h

 

Niedziela 7 grudnia 2014r.

08.00 - 9.30 Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz - 2h

09.40 - 11.10 Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz - 2h

11.20 - 13.35 Produkcja roślinna - Hanna Zygmuntowicz - 3h

13.45 - 15.15 Obsługa środków technicznych - Jacek Rodziewicz - 2h

15.25 - 16.55 Obsługa środków technicznych - Jacek Rodziewicz - 2h

 

Terminarz zjazdów kwalifikacyjnych kursu zawodowego R.3

w roku szkolnym 2014 / 2015

 

I semestr, I i II Grupa

  1. 26 - 28 wrzesień 2014,
  2. 10 - 12 październik 2014,
  3. 24 - 26 październik 2014,
  4. 14 - 16 listopad 2014,
  5. 28 - 30 listopad 2014,
  6. 5- 7 grudzień 2014,
  7. 19 - 21 grudzień 2014,
  8. 16 - 18 styczeń 2014,

 

II semestr Grupa I i II

  1. 13 - 15 luty 2015,
  2. 27 luty - 01 marzec 2015,
  3. 13 - 15 marzec 2015,
  4. 27 - 29 marzec 2015,
  5. 10 - 12 kwiecień 2015,
  6. 24 - 26 kwiecień 2015,
  7. 15 - 17 maj 2015,
  8. 29 - 31 maj 2015,
  9. 12 - 14 czerwiec 2015,

 

III semestr, stary KKZ

  1. 12 - 14 wrzesień 2014,
  2. 26 - 28 wrzesień 2014,
  3. 10 - 12 październik 2014,
  4. 17 - 19 październik 2014,
  5. 07 - 09 listopad 2014,
  6. 21 - 23 listopad 2014,
  7. 12 - 14 grudzień 2014,

 

Prosimy o pilne uzupełnienie wymaganych  dokumentów ( 2  fotografie, ksero dowodu osob, badanie  lek. o braku przeciwskazań do  wykonywania zawodu,ksero NNW) oraz  ostatnie  świadectwo szkolne

jednostka-organizacyjna


Znajdź nas na:

plakat

Przydatne linki

Powiat Olsztyński Kuratorium Oświaty w Olsztynie OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W ŁOMŻY CENTRALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA W WARSZAWIE Ministerstwo Edukacji Narodowej UWM Olsztyn
Back to Top