Aktualności

OSTATNI DZWONEK – ZAKOŃCZENIE NAUKI UCZNIÓW KLASY CZWARTEJ ROCZNIK 2013-2017

5 maja 2017 00:28, kategoria: Aktualności

,,Tak niedawno żeśmy się spotkali,
a już pożegnania nadszedł czas
tyle żeśmy ze sobą przebywali,
a dziś już wspomnienie łączy nas.”

Ten cytat ze znanej piosenki towarzyszy niemal każdemu rozstaniu. To właśnie 28 kwietnia 2017roku opuścili mury naszej szkoły uczniowie ostatniej klasy i udadzą się w kolejną drogę życia.

Zanim jednak tegoroczni absolwenci odebrali świadectwa ukończenia technikum, spotkali się na przygotowanej przez młodszych kolegów uroczystości. Joanna Maziuk - dyrektor szkoły, powitała serdecznie wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców oraz przewodniczącego Rady Rodziców Krzysztofa Olewińskiego. Pani Dyrektor w serdecznych słowach pożegnała absolwentów i życzyła im wszelkiej pomyślności w przyszłości, satysfakcji z dalszej nauki i życia zawodowego.

Pani dyrektor wręczyła nagrody książkowe uczniom, którzy w sposób szczególny zapisali się w historii naszej szkoły, Małgorzacie Kril i Aleksandrze Brodowskiej za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce oraz Alinie Suchowieckiej za bardzo dobre zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce. Nagrody - statuetki otrzymali uczniowie za udział w szkolnym zespole muzycznym prowadzonym pod okiem p. Adama Decyka, a byli to: Małgorzata Kril, Katarzyna Lebiedź, Justyna Strojczyk i Piotr Kozłowski. Statuetkami zostali nagrodzeni uczniowie najbardziej zaangażowani w działalność Jeździeckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Galop”: Emilia Podgórniak i Katarzyna Lebiedź. Za zaangażowanie na rzecz szkoły i klasy, nagrody otrzymali: Patrycja Klimek i Patryk Dola.

Dyplomy podziękowania otrzymali również rodzice: p. Kozłowska oraz państwo Żak.

Po wyróżnieniach najlepszych przyszedł czas na chwilę relaksu i uśmiechu dzięki programowi artystycznemu przygotowanemu przez uczniów z młodszych klas: Aleksandrę Cyrnę, Ewę Wasylczyszyn, Ilonę Makowską, Amadeusza Piaseckiego, Krzysztofa Gołaś, Sebastiana Jawoszek oraz Kacpra Konsalika i opiekuna Annę Bontal oraz Adama Decyka, który zajmował się oprawa muzyczną. Skecze i muzyka wprowadziły wszystkich w radosny nastrój humoru i dowcipu.
Na zakończenie wszyscy czwartoklasiści otrzymali upominki od młodszych kolegów.
Z kolei z ust absolwentów popłynęły słowa podziękowania skierowane do Dyrekcji szkoły, wychowawców i nauczycieli - za trud nauczania, serce i poświęcenie. Przygotowali również krótki film upamiętniający ich w historii szkoły z podkładem muzycznym wykonanym przez uczennice tej klasy. Kwiaty i upominki dopełniły uroczystości pożegnania kolejnego rocznika szkoły.

Tekst: Marta Polakiewicz

Foto: Marta Polakiewicz i Mirosław Rodziewicz.

 

 

 

 

 


Powrót ...


jednostka-organizacyjna


Znajdź nas na:

plakat

Przydatne linki

Powiat Olsztyński Kuratorium Oświaty w Olsztynie OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W ŁOMŻY CENTRALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA W WARSZAWIE Ministerstwo Edukacji Narodowej UWM Olsztyn
Back to Top