Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

27 czerwca 2017 10:16, kategoria: Aktualności

23 czerwca 2017r. o godz. 9.00 zabrzmiał ostatni dzwonek przed nadchodzącymi wakacjami. Uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w naszej szkole.


Pani Joanna Maziuk, dyrektor szkoły, złożyła wszystkim uczniom gratulacje i podziękowania za wspólnie przepracowany rok szkolny oraz życzyła udanych wakacji i tego, aby cali i zdrowi powrócili do nauki we wrześniu. Dyrektor złożyła podziękowania za całoroczną pracę Panu Krzysztofowi Olewińskiemu, przewodniczącemu Rady Rodziców, członkom Rady Rodziców szkoły: p. Izabeli Szymańskiej, p. Małgorzacie Słowikowskiej, p. Ewie Czekalskiej, p. Iwonie Dankowskiej, p. Beacie Mikulskiej, p. Robertowi Pachulskiemu oraz pracownikom administracji i obsługi technicznej szkoły w Dobrym Mieście i bursy w Smolajnach. Serdeczne podziękowania za opiekę nad praktykantami otrzymali Pani Ewa Kruk i Państwo Genowefa i Krzysztof Olewińscy.

Ten rok szkolny był pracowity również dla wielu uczniów, gdyż duża rzesza z nich otrzymała nagrody, wyróżnienia i podziękowania od Pani Dyrektor i wychowawców.

Tytuł ,,Prymusa Szkoły” otrzymała uczennica klasy pierwszej Angelika Pych za najwyższą średnią i wzorowe zachowanie oraz za pracę na rzecz szkoły. Wyróżnienie za bardzo dobre wyniki i bardzo dobre zachowanie otrzymał Amadeusz Piasecki – uczeń klasy pierwszej. Uczennica klasy pierwszej Anna Wieczorek otrzymała nagrodę za najwyższą średnią w klasie.

W klasie drugiej za dobre wyniki w nauce nagrodę otrzymały: Daria Pachulska, Ewa Wasylczyszyn oraz Ilona Makowska. Uczennice Daria i Ilona otrzymały również serdeczne podziękowania za pracę w samorządzie szkolnym.

Klasa trzecia zgarnęła największą liczbę nagród. Za najwyższą średnią w klasie nagrodę otrzymała Aleksandra Cyrna, za dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie nagrodę otrzymali: Paulina Mikulska i Jakub Krawczak. Za działalność w samorządzie szkolnym i na rzecz szkoły nagrodzeni zostali: Łukasz Dankowski i Jakub Olewiński, za zaangażowanie w promocję szkoły nagrodę otrzymał Szymon Wiciński. Zaś Karol Korzeniewski otrzymał nagrodę za reprezentowanie szkoły na konkursach i olimpiadach.

 Za aktywną działalność w Klubie Jeździeckim „Galop” piękne statuetki otrzymali: Angelika Pych, Anna Szymańska, Ilona Makowska, Ewa Wasylczyszyn, Michalina Mizerka, Martyna Paszyńska oraz Jakub Krawczak.

Uczniowie wiązankami kwiatów podziękowali dyrektorowi szkoły, wychowawcom i nauczycielom za trudy edukacji, cierpliwość i wyrozumiałość.

Uroczystość zakończyła humorystyczne przedstawienie oraz multimedialna prezentacja wydarzeń mijającego roku szkolnego.

 

 


Powrót ...


jednostka-organizacyjna


Znajdź nas na:

plakat

Przydatne linki

Powiat Olsztyński Kuratorium Oświaty w Olsztynie OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W ŁOMŻY CENTRALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA W WARSZAWIE Ministerstwo Edukacji Narodowej UWM Olsztyn
Back to Top