Aktualności

Posumowanie projektu „Dobra szkoła w Dobrym Mieście”

14 listopada 2017 10:54, kategoria: Aktualności

W czwartek 9 listopada odbyło się podsumowanie projektu prowadzonego przez pana Przemysława Wasilkowskiego noszącego tytuł „Dobra szkoła w Dobrym Mieście”, który był realizowany wraz z naszymi uczniami. Rezultatem spotkań jest film noszący tytuł „Familly buisness”. Premierę obejrzeć mogli uczniowie naszej szkoły w sali kinowej Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Dobrym Mieście.

rzedstawione zostały również etapy projektu w postaci prezentacji multimedialnej. Wszystkim bardzo podobał się efekt pracy naszych uczniów. Pan Wasilkowski chwalił zaangażowanie wszystkich w projekt, w szczególności Agaty Kipiel tworzącej scenariusz, czy Szymona Kośnika jako reżysera. W projekcie wzięli również udział: Klaudia Gałązka, Amadeusz Piasecki, Piotr Wyskiel, Oskar Czekalski, Jakub Białucha, Krystian Rydel, Sebastian Jawoszek, Jan Pekar, Kordian Palubicki, Paulina Mikulska, Martyna Paszyńska, Aleksandra Cyrna.

Film powstał w trakcie projektu „Dobra szkoła w Dobrym Mieście”, organizowanego w ramach programu „Wędrowna Akademia Kultury” realizowanego przez Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Bardzo Młoda Kultura 2016-2018" oraz ze środków samorządów Ełku i Olsztyna oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Tekst: Agnieszka Gołebiowska-Węckowicz


Powrót ...


jednostka-organizacyjna


Znajdź nas na:

plakat

Przydatne linki

Powiat Olsztyński Kuratorium Oświaty w Olsztynie OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W ŁOMŻY CENTRALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA W WARSZAWIE Ministerstwo Edukacji Narodowej UWM Olsztyn
Back to Top