Aktualności

OSTATNI DZWONEK - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 KLASY CZWARTEJ

10 maja 2018 01:04, kategoria: Aktualności

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami." -Adam Mickiewicz

27 kwietnia 2018 roku uczniowie czwartej klasy usłyszeli ostatni dzwonek. Zanim jednak tegoroczni absolwenci odebrali świadectwa ukończenia technikum, spotkali się na przygotowanej przez młodszych kolegów uroczystości.

Joanna Maziuk - dyrektor szkoły, powitała serdecznie wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców oraz przewodniczącego Rady Rodziców Krzysztofa Olewińskiego. Pani Dyrektor w serdecznych słowach pożegnała absolwentów i życzyła im wszelkiej pomyślności w przyszłości, satysfakcji z dalszej nauki i życia zawodowego.
Pani dyrektor wręczyła nagrody książkowe uczniom, którzy w sposób szczególny zapisali się w historii naszej szkoły, Aleksandrze Cyrnej za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce, bardzo dobrą frekwencje oraz zaangażowanie w życie szkoły i klasy, Paulinie Mikulskiej za bardzo dobre wyniki w nauce, bardzo dobre zachowanie i zaangażowanie w życie szkoły i klasy oraz Szymonowi Wicińskiemu za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, zaangażowanie w życie szkoły, klasy oraz Samorządu Uczniowskiego.

Statuetkami zostali nagrodzeni uczniowie najbardziej zaangażowani w działalność Jeździeckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Galop”: Jakub Krawczak, Michalina Mizerka oraz Martyna Paszyńska.

Za zaangażowanie na rzecz szkoły i klasy, nagrody otrzymali: Łukasz Dankowski, Sebastian Jawoszek oraz Jakub Olewiński.

Najlepszym czytelnikiem ze wzorową frekwencją okazał się Jakub Krawczak.

Nagrodę również otrzymali Karol Korzeniewski i Marek Święcki za reprezentowanie szkoły w przedmiotowych olimpiadach i konkursach zawodowych.
Dyplomy podziękowania otrzymali również rodzice: p. Olewińścy , p. Korzeniewscy, pani Cyrna, pani Dankowska, pani Kluk oraz pani Mikulska.

Po wyróżnieniach najlepszych przyszedł czas na chwilę relaksu i uśmiechu dzięki programowi artystycznemu przygotowanemu przez uczniów z młodszych klas pod okiem pani Sylwi Znamierowskiej. Skecze i muzyka wprowadziły wszystkich w radosny nastrój humoru i dowcipu.


Na zakończenie wszyscy czwartoklasiści otrzymali upominki od młodszych kolegów.
Z kolei z ust absolwentów popłynęły słowa podziękowania skierowane do Dyrekcji szkoły, wychowawców i nauczycieli - za trud nauczania, serce i poświęcenie. Kwiaty i upominki dopełniły uroczystości pożegnania kolejnego rocznika szkoły.


Tekst: Marta Polakiewicz
Foto: Mirosław Rodziewicz.

 


Powrót ...


jednostka-organizacyjna


Znajdź nas na:

plakat

Przydatne linki

Powiat Olsztyński Kuratorium Oświaty w Olsztynie OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W ŁOMŻY CENTRALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA W WARSZAWIE Ministerstwo Edukacji Narodowej UWM Olsztyn
Back to Top