Zespół Szkół Rolniczych w Smolajnach
 

Aktualności

Konkurs KRUS

11 czerwca 2018 08:42, kategoria: Aktualności

Dnia 6 czerwca 2018r. w naszej szkole odbyło się szkolenie oraz konkurs wiedzy nt. ,,Upadek to nie przypadek”, przeprowadzone przez pracowników ds. Prewencji OR KRUS w Olsztynie.

Zakres szkolenia to bhp podczas pracy w indywidualnych gospodarstwach rolnych, zapobieganie upadkom oraz innym zagrożeniom występującym przy pracy rolniczej. Takie szkolenia mają na celu popularyzacje i promocje wśród uczniów szkoły rolniczej bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych, zwiększenie świadomości uczniów nt. występujących zagrożeń.
Na koniec prezentacji odbył się konkurs wiedzy, w którym wzięło kilkunastu uczniów z klasy drugiej i trzeciej z kierunku technik rolnik. Test składał się z 20 pytań jednokrotnego wyboru. Najlepszą wiedzą zagadnień konkursowych popisali się: Igor Połoniewicz – I miejsce, Agata Kipiel – II miejsce oraz Daria Pachulska – III miejsce. Wszyscy zdobyli po 19 punktów, tak więc o zwycięzcach zadecydował czas rozwiązywania testu. Zwycięzcom gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.
Tekst i foto: M. Polakiewicz

 


Powrót ...


jednostka-organizacyjna


Znajdź nas na:

plakat

Przydatne linki

Powiat Olsztyński Kuratorium Oświaty w Olsztynie OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W ŁOMŻY CENTRALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA W WARSZAWIE Ministerstwo Edukacji Narodowej UWM Olsztyn
Back to Top