Zespół Szkół Rolniczych w Smolajnach
 

Aktualności

Dzień Drzwi otwartych w naszej szkole

29 kwietnia 2015 22:12, kategoria: Aktualności

Dzień Otwartych Drzwi w Zespole Szkół Rolniczych w Smolajnach z siedzibą w Dobrym Mieście – otworzył nie tylko mury naszej szkoły, ale przede wszystkim nasze serca ku Wam Drodzy Gimnazjaliści ! 29 kwietnia 2015 roku odbył się w Zespole Szkół Rolniczych w Smolajnach z siedzibą w Dobrym Mieście Dzień Otwartych Drzwi.

Cała społeczność szkolna – dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły, przyjaciele, ale przede wszystkim uczniowie - ogromnie zaangażowała się w organizację tego uroczystego dnia, wszak wszystkim nam bardzo zależy na kontynuowaniu znakomitej tradycji i dobrego imienia szkoły Biskupa Ignacego Błażeja Krasickiego.

Szkolne podwoje zostały otwarte o godzinie 11.00, po to aby przyjąć w swoje skromne progi gimnazjalistów – przyszłych uczniów naszej szkoły. Pani Dyrektor szkoły Joanna Maziuk staropolskim obyczajem osobiście witała wszystkich zgromadzonych, w asyście ucznia Piotra Kozłowskiego z klasy II technik rolnik, który wcielił się w rolę Napoleona. Taka pomysłowa stylizacja naszego ucznia już od progu szalenie zadziwiła młodzież z gimnazjów. Ażeby gościnności staropolskiej w pełni stało się zadość – wszystkich gości odwiedzających szkołę częstowano kawą, herbatą, ciastem, a nawet chlebem żytnim ze smalcem. Należy dodać, że owe smakołyki były wypiekami starań pań gotujących ze szkolnego Internatu.


Powrót ...


jednostka-organizacyjna


Znajdź nas na:

plakat

Przydatne linki

Powiat Olsztyński Kuratorium Oświaty w Olsztynie OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W ŁOMŻY CENTRALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA W WARSZAWIE Ministerstwo Edukacji Narodowej UWM Olsztyn
Back to Top