Aktualności

Przedświąteczne spotkanie w szkole

19 grudnia 2014 10:15, kategoria: Aktualności

W piątek (19 grudnia) młodzież Zespołu Szkół Rolniczych w Smolajnach przygotowała wiele przedświątecznych atrakcji. Główną były jasełka przygotowane przez szkolna grupę teatralną, które dzień wcześniej wystawiono podczas kolacji wigilijnej w internacie ZSR. Na piątkową uroczystość zaproszono wielu gości, m.in. współpracujących ze szkołą rolników i przedstawicieli Rady Rodziców, radnych powiatowych i nauczycieli, którzy kiedyś pracowali w szkole.  

Spotkanie w auli poprzedziły klasowe spotkania opłatkowe. „Jasełka na wesoło” uczniowie wystawili w szkolnej auli. Przedstawienie zgromadziło całą społeczność szkolną i zaproszonych gości. Po przedstawieniu, które nagrodzono rzęsistymi oklaskami, rozstrzygnięto konkurs na najładniejszy stroik świąteczny. Wcześniej, tuż po przedstawieniu, odbył się również klasowy konkurs kolęd. Wystąpiły w nim połączone siły kl. II a i II b z udziałem mgr Anny Willman i kl. III b z mgr Julią Łukasiak. Jury nagrodziło oba zespoły równorzędnymi nagrodami. W konkursie na „Świąteczny Stroik Bożonarodzeniowy” mgr Czesława Chwiedorowicz ogłosiła werdykt jury i wręczyła nagrody. I miejsce zajął uczeń kl. I Szymon Wiciński, II miejsce uczeń kl. II Krystian Małż a miejsce zajęła Paulina Mikulska z kl. I.  Szkolne przygotowanie do świąt zakończyło spotkanie opłatkowe grona pedagogicznego i zaproszonych gości.


Powrót ...


jednostka-organizacyjna


Znajdź nas na:

plakat

Przydatne linki

Powiat Olsztyński Kuratorium Oświaty w Olsztynie OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W ŁOMŻY CENTRALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA W WARSZAWIE Ministerstwo Edukacji Narodowej UWM Olsztyn
Back to Top