Piknik Sportowy 05.06.2021 – Sprawozdanie

Dnia 05 czerwca 2021 roku w Zespole Szkół Rolniczych im. biskupa Ignacego Błażeja Krasickiego w Smolajnach odbył się „Piknik Sportowy” pod patronatem Starosty Olsztyńskiego – głównego fundatora nagród oraz przy wsparciu Burmistrza Dobrego Miasta.

Impreza ta miała na celu promocję zdrowego oraz aktywnego trybu życia. Główną atrakcją sportową były towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody na przyszkolnym hipodromie. Zawody te, mocno wpisały się w tradycję naszej szkoły i są oczekiwane z niecierpliwością przez młodzież oraz ich rodziców.

Pogoda, jak zawsze, dopisała, dzięki czemu wszyscy mogli mile spędzić czas w gronie znajomych oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich.

W tym roku gościliśmy jeźdźców ze Stajni Elf w Dercu, Stajni „Pod Olchą”, Stajni Ząbrowiec. W rywalizacji sportowej jeździeckiej wzięły także udział amazonki zrzeszone w klubie przyszkolnym JUKS „Galop”.

Ponadto podczas pikniku zorganizowano zawody strzeleckie prowadzone przez Pana Henryka Hornatkiewicza, które cieszyły się bardzo dużą frekwencją zarówno dorosłych jak i dzieci.

Najmłodsi mogli również wziąć udział w malowaniu buziek i tworzeniu figurek z baloników. Można było również skosztować pysznej grochówki oraz kiełbasek z grilla. „Piknik Sportowy” sprawił uczestnikom oraz wszystkim przybyłym kibicom dużo radości i zdrowej rywalizacji sportowej.

Teraz pozostały wszystkim uczestnikom tylko miłe wspomnienia i cierpliwe oczekiwanie na następną taki „Piknik Sportowy”.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy. Wierzymy, że za rok piknik będzie równie udany!

 

Jeźdźcy startowali w trzech konkursach: mini LL, LL i L w trafieniem w normę czasu.

W pierwszym konkursie mini LL całe podium zajęły amazonki ze stajni Elf w Dercu:

I miejsce Marta Różańska na koniu Lady Sara

II miejsce Marta Rynkiewicz również na Lady Sarze

III miejsce Blanka Michniewicz na koniu Limba

Konkurs klasa LL:

I miejsce Kornelia Piątek na koniu Daizy ze Stajni Ząbrowiec

II miejsce Alicja Matusewicz na koniu Limba ze Stajni Elf w Dercu

III miejsce Paulina Rosa na koniu Dalia z JUKS „Galop”

Konkurs klasa L z dogrywką:

I miejsce Alicja Matusewicz na koniu Limba ze stajni Elf w Dercu

II miejsce Kornelia Piątek na koniu Daizy ze stajni Ząbrowiec

III miejsce Paulina Rosa na koniu Dalia JUKS „Galop”

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy !!!

Zdjęcia z Pikniku Sportowego: http://smolajny.pl/gallery/piknik-sportowy-2021/

 

 

 

Rekomendowane artykuły

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status