Aktualności

„Na żywo z językiem angielskim „

7 czerwca 2017 10:11, kategoria: Aktualności

W ramach działania organizacji AIESEC, naszą szkołę w środę 31.05.2017 odwiedziła grupa studentów z zagranicy. Była to Harleen Arora z Toronto w Kanadzie, Dominic oraz Chong Wei Ling z Singapuru wraz z opiekunką Ewą Lewandowską, nauczycielką języka angielskiego z SP w Barcikowie . Studenci przez kilka tygodni mieli okazję nabywać doświadczenia w szkołach podstawowych i ponadgimnazjalnych na terenie powiatu olsztyńskiego .

   AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym.

W Polsce, od ponad 45 lat rozwija w  młodych ludziach cechy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia w wymianach międzynarodowych oraz projektach wspierających ich realizację.

Studenci przybliżyli naszej młodzieży kulturę, geografię oraz tradycje  miejsc, z których pochodzą. Głównym celem tej wizyty była wymiana doświadczeń, poznanie świata i …praca na żywo z językiem obcym. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w grach językowych, nauczyć się jeść pałeczkami, zrobić tradycyjny Chiński lampion oraz poznać bliżej nowych znajomych. Dzień na pewno należał do udanych i uczniowie odnieśli bardzo pozytywne wrażenie z pobytu gości.

 


Powrót ...


jednostka-organizacyjna


Znajdź nas na:

plakat

Przydatne linki

Powiat Olsztyński Kuratorium Oświaty w Olsztynie OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W ŁOMŻY CENTRALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA W WARSZAWIE Ministerstwo Edukacji Narodowej UWM Olsztyn
Back to Top