Aktualności

STUDNIÓWKA 2018 Technikum ZSR w Smolajnach

7 lutego 2018 16:58, kategoria: Aktualności


19 stycznia 2018r. dla tegorocznych abiturientów Zespołu Szkół Rolniczych w Smolajnach odbył się bal studniówkowy i przysłowiowe odliczanie 100 dni do matury.

Młodzież rozpoczęła swój bal od zatańczenia poloneza, który był wyjątkowy – zapoczątkowała go Pani Dyrektor Joanna Maziuk w pierwszej parze, z zaproszonym gościem Vice Starostą p. Andrzejem Abako, wykonali układ choreograficzny stworzony przez nauczyciela wf  p. Adama Decyka.
W dalszej części uroczystości odbyły się podziękowania skierowane do dyrekcji, wychowawcy, nauczycieli, rodziców oraz wręczenie kwiatów i prezentów.
Następnie dyrektor szkoły  zwróciła uwagę na trud jaki w wychowanie i naukę wkładają nauczyciele, po czym życzyła wszystkim – miłej zabawy, cudownego wieczoru i niezapomnianych chwil. Maturzystom życzyła, aby przez maturę udało im się przejść tanecznym krokiem jakim dziś zatańczyli poloneza.
Także przewodniczący Rady Rodziców p. Krzysztof Olewiński złożył podziękowania dyrekcji oraz nauczycielom za trud włożony w wychowanie przyszłych absolwentów szkoły. Wzniósł toast życząc tegorocznym maturzystom samych sukcesów, zdanej matury i tym samym zaprosił wszystkich do szampańskiej zabawy do białego rana.
Tekst: Marta Polakiewicz
Foto: Ewa Krzynówek

 


Powrót ...


jednostka-organizacyjna


Znajdź nas na:

plakat

Przydatne linki

Powiat Olsztyński Kuratorium Oświaty w Olsztynie OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W ŁOMŻY CENTRALNA KOMISJA EGZAMINACYJNA W WARSZAWIE Ministerstwo Edukacji Narodowej UWM Olsztyn
Back to Top